Love Yourself Challenge – jak wziąć udział w Walentynkowym wyzwaniu Cosmic Pantry?

7 udostępnień
7
0
0

Luty to miesiąc miłości, a ja postanowiłam, że w Cosmic Pantry będzie to miesiąc miłości do siebie!

Dołącz do wyzwania Love Yourself i razem ze mną, stwórz nawyki które odżywią Cię od środka i zadbają o Ciebie na wielu płaszczyznach.

Dlaczego trzy tygodnie codziennych rytuałów i troski?

• Potrzeba 21 dni, żeby przyzwyczaić się do zmiany i wykształcić nowy nawyk. Bycie dobrym dla samych siebie nie każdemu przychodzi naturalnie, ale można się tego nauczyć i wypracować nawyki, które będą Cię w tym wspierać każdego dnia.
Adaptogeny najlepiej działają przy długotrwałym przyjmowaniu. Potrzeba czasu, zanim zdołają doprowadzić organizm do harmonii i podbudują jego odporność na stres. Trzy tygodnie regularnego przyjmowania Cosmic Powders to optymalny czas na zauważenie pierwszych korzyści.

Dlaczego wyzwanie?

• W towarzystwie raźniej! Będziemy wspierać się, motywować i inspirować nawzajem. Ogromnie ułatwi to nam osiągniecie założonych celów i wdrożenie w życie nowych nawyków!
• Pomożemy Ci wejść głębiej! Przez cały czas trwania wyzwania będziemy starać się holistycznie podejść do Twojej relacji z.. samym sobą! To najważniejsza relacja, o jaką przyjdzie Ci dbać w życiu! Spróbujemy pokazać Ci jak jeszcze możesz ją wzmocnić i jakie mechanizmy stoją za sukcesem na tym polu.

Start – 14/02 (nie martw się, dam Ci kilka ulgowych dni jeśli będziesz mogła dołączyć dopiero później 🙂 )

Koniec – 06/03

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

1. Wybierz jeden z naszych Cosmic Powders

Energia, uroda, czy harmonia – na czym chcesz się skupić przez najbliższe trzy tygodnie? Sugeruję iść za głosem intuicji i wsłuchać się w potrzeby naszego organizmu, na pewno czujesz w stronę którego z produktów najbardziej Cię ciągnie, daj się temu poprowadzić.

Jeśli masz już w domu nasze produkty, jeszcze lepiej! Wykorzystaj to, co już posiadasz i daj im (drugą?) szansę! Kto wie, może jeszcze czymś Cię zaskoczą.

+ opcjonalnie: dobierz do tego odrobinę rozpieszczenia, czyli jeden z naszych Cosmic Drinks. Może którąś z kojących, gorących czekolad?

2. Zobowiąż się

Głównie przed samym sobą, ale daj nam i innym znak, że bierzesz udział w naszym wyzwaniu. Dla nas będzie to informacja, że możemy oficjalnie dopisać Cię do listy potencjalnych zwycięzców super nagród, które przygotowaliśmy. Dla innych posłużysz za inspirację i kto wie, może oni też dołączą i będzie w w tej podróży razem? Dla Ciebie będzie to symboliczna umowa i sygnał dla Twojej podświadomości, że cenisz siebie i możesz na sobie polegać. Duma po trzech tygodniach gwarantowana!

Zrealizuj ten krok udostępniając poniższą grafikę na swoim Insta Story:

3. Stawiaj się dla siebie, każdego dnia

Codziennie staraj się zadbać, rozpieścić i dostarczyć sobie codziennej porcji ziół które wspierają Twój dobrostan. Pokaż nam, że traktujesz to poważnie, oznaczając nas na Instagramie, kiedy robisz dla siebie coś dobrego. Będę w tym z Tobą także możesz być pewna, że zasypię Cię pomysłami i inspiracjami na codzienną troskę i zdrowe rytuały. Adaptogeny to moja specjalność, więc możesz spodziewać się wielu przepisów, toników i zdrowych przekąsek z ich użyciem.

Zapraszam Cię także do na stronę Cosmic Pantry, do sekcji PRZEPISY, gzie zawsze czekać na Ciebie będzie, stopniowo poszerzana baza pomysłów.

Skorzystaj z poniższych grafik, dzięki którym będziesz mogła dzielić się swoimi sposobami, odhaczać zrealizowane czynności i minione dni:

Nie zapomnij nas oznaczyć! @cosmicpantry

4. Opisz swoje doświadczenie

Wstaw na Instagramie post podsumowujący Twoje przeżycia i przemianę. Nauczyłaś się czegoś o sobie w trakcie tego wyzwania? Doświadczyłaś pozytywnych zmian, dzięki regularnemu stosowaniu adaptogenów? Podziel się tym! Jestem bardzo ciekawa, jak podobało Ci się takie wyzwanie!

5. Wygrywaj!

Dla uczestników wyzwania, przygotowaliśmy wspaniałe nagrody o łącznej wartości ponad 2,5 tys zł! Przygotowaliśmy ich również sporo, także prawdopodobieństwo, że wygrasz którąś z nich jest naprawdę duże!

Nagrody główne – dla trzech najbardziej aktywnych i regularnych osób, które na koniec podzielą się swoim doświadczeniem

Nagrody dodatkowe – dla dziesięciu aktywnych i regularnych osób, które na koniec podzielą się swoim doświadczeniem

  • Wybrany Cosmic Powder (Energy, Beauty lub Femi Powder)

To jak, wchodzisz w to?

Żeby ułatwić Ci przystąpienie do wyzwania, przeceniliśmy wszystkie produkty w sklepie nawet do -30%! Promocja trwać będzie do końca tygodnia (16.02.20).

Jestem bardzo ciekawa, jaki produkt wybrałaś w ramach tego wyzwania! Podziel się ze mną swoją intencją i oczekiwaniami na najbliższe trzy tygodnie.

Cosmic Pantry – SKLEP | WWW | INSTAGRAM | FACEBOOK

7 udostępnień
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również