O mnie

Nazywam się Aleksandra Dębska i jestem holistycznym coachem zdrowia, przedsiębiorczynią i roślinną alchemistką.

Staram się iść przez życie z uśmiechem i zapałem promując po drodze narzędzia i sposoby, które mogą wpłynąć na Twój dobrostan.

Specjalizuję się w żywieniu funkcjonalnym, zdrowej relacji z jedzeniem i alternatywnych odpowiedziach na Twoje problemy.

Mocno fascynuje mnie również, jak Twoje podejście do życia, przekonania i wczesne doświadczenia wpływają na zdrowie i manifestują się na co dzień. 

Bioindywidualność

Nie ma jednego słusznego przepisu na zdrowie. Każdy z nas będzie funkcjonował optymalnie przy pomocy innej diety i stylu życia. Dlatego nie znajdziesz u mnie gotowych rozwiązań, a raczej różne drogi i sposoby, które możesz indywidualnie dopasować do swoich potrzeb.

Miłość

Moja filozofia zdrowia i żywienia jest wolna od zakazów, restrykcji i wyrzutów sumienia. Nauczę Cię dbać o siebie z miłością i czułością. Odżywiać ciało z własnej chęci i potrzeby, a nie z poziomu lęku. Małymi kroczkami dojdziemy do celu, odkrywając przy tym Twój niezwykły potencjał.

Holistyczne podejście

Możesz trzymać się idealnie czystej i zdrowej diety, która nie przyniesie upragnionych rezultatów jeśli zaniedbujesz swoje relacje, pasje, karierę i spokój w głowie. Pokażę Ci, jak zadbać o siebie tak, żeby czuć się całkowicie otulonym – w ciele, duchu i umyśle.


Moje projekty

Od liceum (założyłam Miamiko w wieku 18 lat, mając tylko niewielką ilość pieniędzy i bardzo utalentowanego i zmotywowanego partnera przy moim boku – bez biznesowego wykształcenia, doświadczenia, czy kontaktów) jestem na drodze redefiniowania wellnesu w Polsce. Wszystko zaczęło się od maty do jogi i mojego pomysłu, aby zrobić ją tak piękną i funkcjonalną, że pomoże ona stworzyć więź z użytkownikami i zmotywuje ich do codziennej praktyki. Misją Miamiko jest tworzenie ekologicznych rozwiązań, promowanie zdrowego sposobu myślenia i codziennego ruchu.

W 2016 roku byliśmy pierwszą polską jogową marką, która oferowała designerskie produkty, świeże pomysły i przyjazną komunikację. Ten sukces zmotywował mnie do spełnienia mojego następnego wielkiego marzenia o wspieraniu naszych organizmów od środka.

Stworzyłam Cosmic Pantry – markę oferującą suplementy, które pomogą ci radzić sobie ze stresem i przywrócą równowagę w ciele. Używamy ziół, zwanych adaptogenami i tworzymy unikalne mieszanki i napoje, które pomagają współczesnym kobietom znaleźć spokój w dzisiejszym zapracowanym i wymagającym świecie. Jeden produkt, zainspirowany moją zdrowotną podróżą z przypadłością zwaną PCOS, pomaga kobietom w całej Polsce odzyskać zdrowie i harmonię – miesiączka po miesiączce. Cosmic Pantry porzuca także tradycyjną formę suplementu w tabletce, używając proszków, co daje szansę na stworzenie świadomych rytuałów.

Nie poprzestaję na tym – mam silną chęć edukowania i inspirowania innych do prowadzenia zdrowszego i bardziej satysfakcjonującego życia. Stąd pomysł na Wellspace – mój mały kącik internetu, w którym mogę dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. 

Mata do jogi Miamiko

PROJEKTY

Miamiko

miamiko.com

Miamiko to moje pierwsze dziecko – projekt zrodzony z połączenia pasji do jogi i estetyki. Kiedy zaczęłam swoją przygodę z jogą jeszcze w liceum, maty były szare, nudne i ponure. Zamarzyły mi się wtedy motywujące, kolorowe wzory, które będą małym dziełem sztuki na sali pełnej zwykłych mat. Do tego bardzo zależało mi na lepszej przyczepności podczas dynamicznych ćwiczeń i rozwiązaniach wspierających środowisko. Udało się! W okolicy moich 19. urodzin wystartowaliśmy Kubą, współzałożycielem Miamiko, i tak kolorujemy i przybliżamy Wam świat jogi do dzisiaj.

PROJEKTY

Cosmic Pantry

cosmicpantry.com

To mój bardzo osobisty projekt, o którym marzyłam odkąd tylko pamiętam! Zawsze moja kuchnia usłana była słoiczkami przeróżnych mieszanek, mikstur, superfoods i ziół. Łączyłam je, testowałam i dopracowywałam. O swoim talencie przekonałam się dopiero, kiedy zdiagnozowano u mnie PCOS i postawiono przed wizją dożywotniego przyjmowania hormonów, bez szansy na wyjście z tej przypadłości.

Pomyślałam, że nie po to właśnie odstawiłam tabletki, żeby teraz musieć na nich polegać do końca życia! Wiedziałam, że można poradzić sobie z tym inaczej. Po miesiącu mój okres wrócił do normy i od tamtej pory chodzi jak w zegarku. Teraz, wykorzystując swoje doświadczenie, wiedzę o ziołach zaczerpniętą z ajurwedy, tradycyjnej medycyny chińskiej, ludowych tradycji i współczesnej nauki, stworzyłam produkty na bazie adaptogenów, które pomagają kobietom wyciszyć się, uodpornić na stres i przywrócić harmonię do ich organizmu. Wspieram ich wewnętrzną magię i zachęcam do tworzenia codziennych rytuałów. Roślinna alchemia w pięknym wydaniu!

Cosmic Pantry