Prasa

V mag

WYWIAD

Jestem gościem specjalnym 29. numeru internetowego magazynu V mag (czerwiec/lipiec 2019). Tematem przewodnim jest #energia, a w moim wywiadzie opowiadam o sposobach na jej kultywowanie.

“Znalazłam coś, co lubię i nie można mnie teraz zatrzymać!”


More Stories

WYWIAD

“Tworzy produkty, które zamieniają kuchnię w magiczną pracownię. Wykorzystuje zioła znane i używane od tysięcy lat, ale rzadko spotykane na co dzień. Wierzy w moc roślin i uważa, że piękno, energia oraz zdrowie pochodzą właśnie od nich. Aleksandra Dębska w rozmowie opowiedziała nam o swojej marce Cosmic Pantry, dzięki której zdrowy styl życia nie musi kojarzyć się z nudnymi i trudnymi rytuałami!”


Fu-Ku

Fu-Ku Journal

WYWIAD

“Każda komórka, organ, układ… wszystko na siebie wpływa i oddziałuje. Pokusiłabym się nawet o szerszy kontekst. Nierozerwalnie jesteśmy połączeni też z otoczeniem i innymi ludźmi, a ciało z naszą psychiką – dlatego optymalne zdrowie zależy nie tylko od ćwiczeń, diety lub suplementów, które się przyjmuje. Wierzę, że naprawdę dobrze jest nam wtedy, kiedy dobrze o sobie myślimy, poświęcamy czas sobie i bliskim, łapiemy kontakt z naturą, unikamy negatywnych ludzi i przekonań lub je integrujemy – dbamy o swoje zdrowie psychiczne.”


Miamiko

Miamiko

WYWIAD

“Ludzie często nie doceniają takich rzeczy jak sen, woda, relacje z innymi itd. Zacznij właśnie od tego! Daj sobie czas na sen. Bardzo dużo osób, szczególnie z problemami endokrynnymi, czuje ogromną presję ze strony środowiska na bycie ciągle aktywnym, ciągle w ruchu, do przodu. Mają wyrzuty sumienia, kiedy czują się zmęczeni, nie mają siły na trening, potrzebują drzemki albo śpią po kilkanaście godzin dziennie. A to właśnie jest im potrzebne!”